logo

Najlepsza technologia, najwyższa jakość

Witamy!

Szanowni Państwo, Firma „Agrowiec” rozpoczęła swą działalność na terenie Polski, reprezentując firmę Ploeger, Oxbo oraz PMC Harvesters. Powołanie do życia naszej firmy ma na celu przede wszystkim zaistnienie na terenie Polski w zasięgu ręki dla naszego klienta. Zajmujemy się zaopatrzeniem Przetwórni Warzyw oraz producentów rolnych w nowoczesną technikę rolniczą, służącą do zbioru groszku zielonego, fasoli szparagowej, szpinaku, kukurydzy, kapusty, ziemniaków i marchwi.

Nasi partnetrzy

Generalny przedstawiciel w polsceObsługujemyRegionalny przedstawiciel

Aktualności


09 września 2022

Zmiana w portfolio produktów.

Szanowni Państwo,

jako generalny dystrybutor maszyn Ploeger Oxbo Group w Polsce, pragniemy poinformować, że od 6 września nasze pełne portfolio globalnych produktów będzie nosiło nazwę OXBO.

Każda z dotychczasowych naszych marek maszyn reprezentuje długą i bogatą historię rozwoju produktów, innowacji i koncentracji na kliencie.

Jako jeden globalny zespół Oxbo będziemy nadal dążyć do tego, aby być Państwa jasnym wyborem w zakresie specjalistycznych zbiorów i kontrolowanych technologii aplikacji.

Wspólnie optymalizujemy rolnictwo, jesteśmy OXBO.

Czytaj więcej20 sierpnia 2021

Kastrator do kukurydzy Bourgoin

Produkcja nasion hybrydowych wymaga procedury usuwania wiech z żeńskich roślin. Gwarantuje to, że są one zapylane wyłącznie przez męską roślinę kukurydzy, co umożliwia wzrost pożądanej hybrydowej kolby kukurydzy na roślinach żeńskich. Od wielu lat Ploeger Oxbo Group działa na tym rynku w Stanach Zjednoczonych, gdzie zaczynaliśmy od belek kastracyjnych, które można było montować na opryskiwaczach samojezdnych.

Osiem lub dziewięć lat temu wprowadziliśmy na rynek nasz samobieżny kastrator Oxbo 5170. Ta maszyna została opracowana i zbudowana w Wielkiej Brytanii. Specjalnie zaprojektowana do przenoszenia dwunastorzędowej belki kastracyjnej, która umożliwia jej koszenie i wyciągnięcie wiech z dużą prędkością i niezrównaną dokładnością. Wysoka wydajność to zasługa naszego unikalnego systemu automatycznej kontroli wysokości.

Ponieważ duży dwunastorzędowy kastrator nie jest idealny do każdej sytuacji, jako Ploeger Oxbo Group opracowaliśmy również mniejszą wersję przystosowaną do europejskich standardów, Bourgoin BD320. Maszyna przeznaczona do belek kastracyjnych składających się do dziewięciu rzędów i wyposażona jest w ten sam typ systemu automatycznej kontroli wysokości, co obecny Oxbo 5180. Maszyny te są również standardowo wyposażone w nasz ekran dotykowy CC pilot oraz system telemetrii FleetCommand.

Prototyp testowaliśmy w 2020 roku, zaś już rok później (2021) pierwsza maszyna pojawiła się u naszego klienta w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem wideo przygotowanym przez klienta.

Czytaj więcej


Pozostańmy w kontakcie

Dane firmy:
AGROWIEC
Starczówek 88a,
57-220 Ziębice
woj. dolnośląskie
NIP 887-176-10-48
REGON 020675403

Rachunek bankowy
PKO Bank S.A.I/O Świdnica
BIC (SWIFT): BPKOPLPW
nr konta PLN: 10 1020 5138 0000 9602 0096 3017
nr konta EUR: 15 1020 5138 0000 9402 0096 3025

Adresy e-mail:

biuro@agrowiec.eu

Adresy e-mail do przesyłania faktur:

efaktury@agrowiec.eu

mapa

 

KONTAKT
Opony, felgi i maszyny rolnicze
Arkadiusz Mielczarek
Tel. 603 065 995
Marta Bieguniak
Tel. 661 488 660