logo

Jesteś tutaj: Strona główna » O nas

O nas

Szanowni Państwo,
Firma „Agrowiec” rozpoczęła swą działalność na terenie Polski, reprezentując firmę Ploeger, Oxbo oraz PMC Harvesters. Powołanie do życia naszej firmy ma na celu przede wszystkim zaistnienie na terenie Polski w zasięgu ręki dla naszego klienta. Zajmujemy się zaopatrzeniem Przetwórni Warzyw oraz producentów rolnych w nowoczesną technikę rolniczą, służącą do zbioru groszku zielonego, fasoli szparagowej, szpinaku, kukurydzy, kapusty, ziemniaków i marchwi.

Nasza oferta obejmuje:
sprzedaż zarówno nowych, jak i używanych maszyn produkowanych przez firmę Ploeger, Oxbo oraz PMC Harvesters, zaopatrzenie w oryginalne części zamienne, sprzedaż wysyłkową, doradztwo przy zakupie maszyn, pomoc w rozwiązywaniu problemów i wprowadzaniu nowoczesnych technologii, specjalistyczny serwis przez cały rok, a w czasie zbiorów serwis 24 godzinny. Na bieżąco rozszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. 


Oferujemy również usługi zbioru kukurydzy słodkiej maszyną - Oxbo 2480, orki pługiem- Kverneland ED100, 
siewu maszyną - Pottinger Terrasem 3000T. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Media o nas

Czysta fasolka Aktualności Techniki Rolniczej, Wydanie 17-18/2015, Strona 85

Czytaj więcej...

Warzywnicza czołówka Aktualności Techniki Rolniczej, Wydanie 17-18/2013, Strona 128

Czytaj więcej...

Tendencje w budowie samojezdnych kombajnów do zbioru zielonych warzyw strączkowych Technika Rolnicza Ogrodnicza Leśna, Wydanie 4/2011

Czytaj więcej...

Fasolowe Zbiory w Oleszycach Wiadomości Rolnicze, Wydanie 11/2010 (73), Strona 12

Czytaj więcej...