Agrowiec.eu

logo

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Spotkanie dealerów Wismar - Hannover 11-13 listopad 2011


Spotkanie dealerów Wismar - Hannover 11-13 listopad 2011

Miło nam Państwa poinformować, iż na spotkaniu dealerów które odbyło się w Niemczech w dniach 11-13 listopad 2011 zostaliśmy poinformowani o fuzji firm Ploeger i Oxbo po 20 latach nieformalnej współpracy.
Dla wszystkich pracowników, klientów i partnerów to świetna informacja! Dzięki takiemu zabiegowi będziemy mogli zaopatrzyć naszych klientów w jeszcze większy asortyment udoskonalonych maszyn i rozwijać sprzedaż na rynkach wschodzących min. Brazylii, Chinach i co dla nas szczególnie ważne "szybko rozwijających się krajów w Europie Wschodniej". Obie firmy nadal będą prowadzić operacje przy nazwie obecnej marki tj. PLOEGER oraz OXBO, jednak na rynkach międzynarodowych będą występować jako Ploeger Oxbo Group.
Poniżej galeria zdjęć ze spotkania w firmie ammac.gmbh naszego partnera na rynki wschodnie tj. Ukraina, Białoruś, Rosja oraz Mołdawia w której odbyły się konferencje, zapoznanie się z planami spółki Ploeger Oxbo Group. W międzyczasie dealerzy dzielili się spostrzeżeniami odnośnie wszystkich naszych maszyn.