administracja - Download Agrowiec.eu

logo

Jesteś tutaj: Strona główna » Maszyny rolnicze » Maszyny uprawowe » Agro-masz » AS - Agregat uprawowo-siewnyAS - Agregat uprawowo-siewny

Opis

DUŻE OSZCZĘDNOŚCI DZIĘKI KOMPAKTOWEJ BUDOWIE
Każdy z serii agregatów AS to urządzenie będące urzeczywistnieniem idei stworzenia konstrukcji uprawowej o niskiej masie i zwartej budowie. Dzięki wbudowanemu układowi hydropak może pracować w połączeniu z siewnikami zbożowymi tworząc kombinację uprawowo-siewną, wydajną i prostą w obsłudze, a jednocześnie pozwalającą na bezpieczny transport po drogach skróconego zestawu.

WAŁY WYRÓWNUJĄCE
Układ wałów strunowych o średnicy 400 mm stanowi sekcję odpowiedzialną za wstępne wyrównanie poprzecznych nierówności gleby.

ZĘBY SPRĘŻYSTE
Zestawione w dwóch (opcjonalnie w trzech) sekcjach zęby ze stali sprężynującej dbają o uzyskanie efektu maksymalnego rozkruszenia brył ziemi. Zakończone są redliczkami z dwustronnym ostrzem, co automatycznie wydłuża okres ich użytkowania. Zapewniają doskonałe wyniki zarówno w warunkach gleb lekkich, jak i ciężkich.

STABILIZACJA PRZY PRACY Z SIEWNIKIEM
Zastosowanie bliźniaczego układu siłowników sterujących hydropakiem daje dużą stabilność zarówno w prowadzeniu zaczepionego siewnika po polu, jak i podczas transportu siewnika w położeniu górnym. Uzupełniającym zabezpieczeniem pozycji transportowej siewnika podźwigniętego na układzie hydropak jest zestaw dwóch regulowanych (wzdłużnie i poprzecznie) stóp podporowych, na których siewnik wspiera się kołami.

Standard:
- wał tylny ułożyskowany:
- strunowy Ø 320 mm lub
- rurowy Ø 400 mm
- wydźwig hydrauliczny do siewnika
- automatyczna belka zaczepowa
- regulowane stopki pod siewnik

Opcje:
- wał tylny ułożyskowany:
- packer Ø 400 mm lub
- crosskill Ø 400 mm

Pozostałe informacje na stronie producenta
http://www.agro-m...amp;tab=dt

Silnik

-

Napęd

-

Opony

-

Prędkość

-

Sterowanie

-

Wymiary

- szerokości robocze: 2.5 m, 2.7 m, 3.0 m oraz 4.0 m
- dwa rzędy zębów sprężystych z płynna regulacją głębokości w zakresie 0-12 cm
- wał przedni ułożyskowany o średnicy 320 mm

Zbiornik/pojemność

-

Waga

-

Więcej informacji

Brak informacji