administracja - Download Agrowiec.eu

logo

Jesteś tutaj: Strona główna » Maszyny rolnicze » Maszyny uprawowe » Agro-masz » AT - Agregat talerzowyAT - Agregat talerzowy

Opis

OSZCZĘDNY, BO KOMPAKTOWY
Agregaty serii AT to maszyny będące urzeczywistnieniem idei stworzenia konstrukcji uprawowej o niskiej masie i zwartej budowie. Dzięki wbudowanemu układowi hydropak może pracować w połączeniu z siewnikami zbożowymi tworząc kombinację uprawowo-siewną, wydajną i prostą w obsłudze.

WYZNACZNIK WYSOKIEGO STANDARDU - PIASTY BEZOBSŁUGOWE
Nie musisz już codziennie rozpoczynać pracy od czasochłonnego smarowania. Nasze brony talerzowe standardowo wyposażone są w piasty bezobsługowe, w których sercu pracują łożyska tożsame do tych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Cały układ jest zabezpieczany za pomocą uszczelniaczy kasetowych, najskuteczniejszych w ciężkich warunkach prac polowych.

TALERZE NA KAŻDĄ GLEBĘ
Odpowiedni dla wysokich prędkości roboczych kąt natarcia oraz kąt podcinania talerzy pozwala uzyskać użytkownikowi możliwie najpełniejszy efekt wymieszania resztek pożniwnych z ziemią przy zmniejszonym do 72 cm rozstawie rzędów talerzy. To nie maszyna determinuje możliwości pracy! To Ty wyznaczasz granice!

ELASTOMERY - OPTYMALNE DOPASOWANIE DO WARUNKÓW
Talerze o średnicy 510 mm mocowane są na pojedynczych uchwytach amortyzowanych przez układ czterech gumowych elastomerów, które chronią skutecznie talerze przed uszkodzeniami. Amortyzatory niwelują dodatkowo drgania przenoszone na maszynę. Odpowiedni profil uchwytu jest skonstruowany by nie dopuścić do blokowania się między nim, a pracującym talerzem kamieni. Pracuj bez obaw, bez przerw.

EKRANY BOCZNE
Aktywne ekrany umiejscowione na skraju obu sekcji talerzy ograniczają strefę odkładania ziemi przez talerze skrajne zapobiegając powstawaniu kolein na łączeniach przejazdów. Na wypadek nadmiernego zagłębienia lub natrafienia na dużą przeszkodę uchwyty ekranu mocowane są do ramy za pomocą połączeń pływających, umożliwiających ekranom uchylenie się w górę podczas kolizji. Nie musisz więc regulować ekranu, on sam dopasuje się do warunków. Dodatkowo masz możliwość regulacji jego głębokości i położenia wzdłużnego.

UNIWERSALNY WAŁ - WAŁ RUROWY
Najlepiej spisujący się na glebach lekkich i niezakamienionych w warunkach suchych. Gwarantuje stabilne prowadzenie agregatu na żądanej ustalonej głębokości roboczej. Pozostawiając glebę luźną stwarza dobre warunki do siewu.


Standard:
- dwa rzędy talerzy o średnicy Ø 510 mm
- wał tylny rurowy o średnicy Ø 500 mm
- wydźwig hydrauliczny (dwa siłowniki) do siewnika (o szerokich możliwościach regulacji, - umożliwiający podpięcie siewników różnych producentów)
- skala głębokości pracy
- zmienna głębokość pracy składanego talerza
- ekrany boczne
- w standardzie piasty bezobsługowe z uszczelnieniem kasetowym i łożyskami samochodowymi

Opcje:
- hydrauliczna regulacja wału tylnego (głębokości pracy)
- talerze Ø 560 mm

wały:
- packer Ø 500 mm
- crosskill Ø 400 mm
- pierścieniowy (sprężynowy) Ø 500 mm
- gumowy Ø 500 mm
- daszkowy Ø 500 mm

Pozostałe informacje na stronie producenta
http://www.agro-m...amp;tab=dt

Silnik

-

Napęd

-

Opony

-

Prędkość

-

Sterowanie

-

Wymiary

-

Zbiornik/pojemność

-

Waga

-

Więcej informacji

Brak informacji