administracja - Download Agrowiec.eu

logo

Jesteś tutaj: Strona główna » Maszyny rolnicze » Maszyny uprawowe » Agro-masz » SALVIS - Siewnik do uprawy pasowejSALVIS - Siewnik do uprawy pasowej

Opis

NOWOCZESNA UPRAWA
Czy marzyłeś o uproszczeniu uprawy swojej ziemi do maksimum, oszczędzając przy tym czas i pieniądze? Może czas pomyśleć o uprawie pasowej. Firma AGRO – MASZ staje naprzeciw twoim oczekiwaniom z nowym siewnikiem pasowym Salvis. Już dzisiaj dajemy Ci możliwość uprawy, siania i nawożenia za jednym przejazdem oszczędzając Twój czas i pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na wiele różnych zabiegów osobno.

WYRÓWNANE POLE PODSTAWĄ DO DALSZEJ PRACY
Siewnik pneumatyczny Salvis wyposażony jest w 2 rzędy kół dogniatająco wyrównujących. Zadaniem pierwszego rzędu jest przygotowanie gleby przed sekcją uprawową po przez ugniatanie. Ponad to, zastosowanie przedniego rzędu kół zapobiega zapadaniu się siewnika na lekkiej glebie. Drugi rząd wyrównuje glebę przed sekcją wysiewającą. Dzięki rozmieszczeniu kół w tylnym rzędzie naprzemiennie względem siebie do tyłu i do przodu, zmniejszone zostało zapotrzebowanie na moc dzięki czemu ograniczamy spalanie paliwa.

SEKCJA UPRAWOWA – EEFEKTYWNOŚĆ I PRECYZJA
W skład sekcji uprawowej wchodzi 9 talerzy tnących z zabezpieczeniem sprężynowym oraz 9 zębów z zabezpieczeniem i regulacją hydrauliczną, do których przymocowane są rury odpowiedzialne za transport nawozu ze zbiornika do gleby. Tak wyposażona maszyna spulchnia i miesza glebę ale jej nie odwraca, zostawiając na powierzchni resztki pożniwne, które chronią glebę przed erozją.

SEKCJA WYSIEWAJĄCA – RÓWNOMIERNY EFEKT
Sekcja wysiewająca wyposażona została w 9 podwójnych redlic dwutalerzowych, których talerze mają średnicę 340 mm. Zadaniem redlicy dwutalerzowej jest wycięcie równego i czystego rowka wysiewu bez wciskania resztek pożniwnych w ziemię. Do sekcji wysiewającej należy również podwójny aparat wysiewający, który zwiększa równomierność wysiewu oraz zespół rolek dogniatająco-kopiujących, które zagęszczają pas gleby zapewniając lepsze podsiąkanie wody i dają optymalne warunki do wschodu nasion.

DUŻA POJEMNOŚĆ – OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
Siewnik Salvis wyposażony został w zbiornik nasion o pojemności 2050 litrów oraz zbiornik nawozu o pojemności 1750 litrów. Ponadto zbiornik nawozu wykonany został z blachy kwasoodpornej. Dostęp do obu zbiorników ułatwiają stabilne schody z wytłoczeniami antypoślizgowymi, dzięki którym możemy poruszać się pewnie i bezpiecznie.

Standard:
- 9 talerzy tnących z zabezpieczeniem sprężynowym
- 9 zębów z zabezpieczeniem i regulacją hydrauliczną
- 2 rzędy kół ugniatająco kopiujących
- 9 podwójnych redlic dwutalerzowych z rolkami dogniatająco-kopiującymi
- Podwójny aparat wysiewający
- Wentylator hydrauliczny
- Komputerowy system zarządzania wysiewem
- Płynna regulacja wysiewu

Silnik

180-220KM (Salvis 3800)

Napęd

-

Opony

-

Prędkość

-

Sterowanie

-

Wymiary

- Szerokość robocza 3 m
- Szerokość pasa wysiewanego przez redlicę 12 cm

Zbiornik/pojemność

-

Waga

5200kg (Salvis 3800)

Więcej informacji

Brak informacji