administracja - Download Agrowiec.eu

logo

Jesteś tutaj: Strona główna » Maszyny rolnicze » Maszyny uprawowe » Agro-masz » POM - Pług obracalny małyPOM - Pług obracalny mały

Opis

SUPER LEKKA KONSTRUKCJA
Jeżeli twoje ciągniki nie należą do tych najmocniejszych to ten pług jest stworzony właśnie dla Ciebie. Wersja dwuskibowa waży zaledwie 570 kg natomiast trzyskibowa 720 kg. Ciągniki o mocy 50 - 60 KM z pewnością sobie poradzą w pracy z tą maszyną.

ORKA BEZ PRZESTOJÓW – REDUKCJA KOSZTÓW
Przyszłość obranego przez Ciebie kierunku produkcji roślinnej jest bezpieczna z maszynami solidnymi i wydajnymi, a niedrogimi. Seria pługów PO daje Ci pewność szybkiego zwrotu poniesionych kosztów pozwalając skupić się na uprawach. Koncepcja pługa obrotowego wpisuje się w ideę wydajnej i szybkiej orki bez zbędnych przestojów. Konstruktorzy AGRO-MASZ opracowując koncepcję pługów obrotowych skupili się na zastosowaniu najnowszych dostępnych rozwiązań technicznych takich jak ulepszona cieplnie rama oraz budowa oparta na połączeniach śrubowych dla wydłużenia żywotności maszyny. Daje gwarancję niezawodności przez długi czas.

ZABEZPIECZENIE PROSTE I TANIE
Na każdy typ gleby, w warunkach pól niezakamienionych lub zakamienionych nieznacznie, najskuteczniejszym oraz tanim rozwiązaniem jest zabezpieczenie korpusów przed uszkodzeniem śrubami zrywalnymi. Przełożenie śruby przez dwie płyty kieszeni niweluje niepożądany efekt deformacji otworów, w których śruba się znajduje oraz nie pozostawia możliwości zakleszczenia się śruby w otworze konstrukcyjnym korpusu. Wymiana śruby jest więc niekłopotliwa.

GŁOWICA Z BELKĄ ZACZEPOWĄ
Nowa konstrukcja głowicy drugiej generacji pługów obrotowych wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom. Pług sprosta trudnym warunkom współpracując z nowymi typami ciągników. Bezobsługowa praca przez lata to zasługa trzpienia obrotu o zwiększonej średnicy wykonanego w opatentowanej technologii, osadzonego na układzie bliźniaczych łożysk igłowych. Za płynny obrót pługa odpowiedzialny jest umiejscowiony za wieżyczką siłownik obrotu. Dzięki lekkiej konstrukcji i optymalnemu przeniesieniu środka ciężkości maszyny obrót wykonywany jest bardzo szybko bez zaburzania stabilności zestawu.

Standard:
- zabezpieczenie kołkowe zrywalne przeciw kamieniom
- w standardzie lemiesze 14" z dłutami
- wszystkie elementy robocze wykonane ze stali borowej hartowanej

Silnik

POM2
40 - 60KM

POM3
60 - 80KM

Napęd

-

Opony

- gumowe koło z możliwością regulacji głębokości pracy

Prędkość

-

Sterowanie

-

Wymiary

- rama profil: 100 x 100 mm
- regulowana szerokość skiby 25, 30, 35 oraz 40 cm
- prześwit pod ramą 70 cm
- rozstaw korpusów 85 cm

POM2
0.5 - 0.8m

POM3
0.75 - 1.2m

Zbiornik/pojemność

-

Waga

POM2
510kg

POM3
720kg

Więcej informacji

Brak informacji